Menu

Spevňujúce pleťové kapsuly Royal Velvet

Availability:

24547

Kolekcia: Royal Velvet

--1,90 €

25,90 €

Kúpiť

Ľahučké, no výnimočne vyživujúce zloženie kapsúl s 5 vzácnymi olejmi a kosatcovým výťažkom zanechá pleť okamžite zamatovo jemnú a hladkú, minimalizuje jemné linky a vrásky. Pre čo najlepšie výsledky po použití kapsuly aplikujte denný alebo nočný krém. 28 kusov.

Typ pleti: Ideálne na suchú pleť a na suchú/zrelú pleť. Kolekcia Royal Velvet rieši problémy nielen suchej ale najmä zrelšej pleti. Zvoľte si ju vtedy, ak pociťujete, že Vaša pleť okolo očí začala ochabovať a doteraz jemné vrásky sa stávajú viditeľnejšími. Je to individuálne, ale odporúčame ju zaraďovať okolo 35. roku života.

Použitie: Kapsule olejovej konzistencie sú určené na suchú pleť. Používajte na dôkladne vyčistenú pleť pleťovým mliekom a toniazčnou vodou. Nanášajte jemnou masážou na tvár, krk i dekolt. Vyhnite sa očnému okoliu. Po ich použití naneste denný alebo nočný krém Royal Velvet. Jedno balenie obsahuje 28 kapsúl. To je doba obnovy kožných buniek, preto je ideálne ich zaradiť ako 28-dňovú kúru niekoľkokrát do roka. Odporúčame ju robiť na jeseň a na jar. Sú však vhodné aj v zime ako extra výživa, kedy sa môžu používať každý deň.

Účinky: Tieto kapsule sú forma pleťového séra, ktoré viditeľne omladí a spevní vašu pleť. Okamžite pleť zjemní a minimalizuje jemné vrásky. Po 28 dňoch redukuje aj vzhľad hlbokých vrások.

Monica Belluci sa stala tvárou kolekcie ROYAL VELVET.
Komplexné riešenie pre suchú a zrelú pleť.


Po 8 rokoch výskumu a vývoja kvetu kosatca, naši vedci odhalili tajomstvo mlado vyzerajúcej, hladšej a pevnejšej pleti.
Spojili unikátny KVET KOSATCA so VZÁCNYMI MINERÁLMI.
Tak vznikol exkluzívnehy komplex Black Iris Infusion, ktorý sa stal hlavnou účinnou zložkou novej generácie Royal Velvet.

  • Sada pleťovej kozmetiky Royal Velvet

V súčasnosti žiadne komentáre.

Napísať názor

Spevňujúce pleťové kapsuly Royal Velvet

Spevňujúce pleťové kapsuly Royal Velvet

Ľahučké, no výnimočne vyživujúce zloženie kapsúl s 5 vzácnymi olejmi a kosatcovým výťažkom zanechá pleť okamžite zamatovo jemnú a hladkú, minimalizuje jemné linky a vrásky.

Napísať názor