Menu

Spevňujúci denný krém Royal Velvet so SPF15

Availability:

22424

Kolekcia: Royal Velvet

20,00 € -5,01 €

14,99 €

Kúpiť

Reduced price!

Nový, zdokonalený denný krém je obohatený o komplex Black Iris Infusion™, ktorý je kombináciou vzácnych výťažkov čierneho kosatca a minerálov. Krém so SPF 15 viditeľne omladí a spevní vašu pleť. Vhodný na suchú a zrelú pleť. Hydratuje do hĺbky a nevysušuje. 50 ml Vhodný ako podklad pod make-up.

Typ pleti: Ideálny na suchú pleť a na suchú/zrelú pleť. Nevysušuje, hydratuje. Kolekcie Royal Velvet rieši problémy nielen suchej ale najmä zrelšej pleti. Zvoľte si ju vtedy, ak pociťujete, že Vaša pleť začala ochabovať a doteraz jemné vrásky sa stávajú viditeľnejšími. Je to individuálne, ale odporúčame ju zaraďovať okolo 35. roku života.

Použitie: Denný krém hustejšej konzistencie je určený na suchú pleť. Napriek konzistencii sa dobre rozotiera a rýchlo vpíja. Používajte na dôkladne vyčistenú pleť pleťovým mliekom a toniazčnou vodou. Nanášajte na pleť tváre, krk i dekolt. A to pre jeho schopnosť vypínať kontúry, ktoré začali ochabovať. Môže sa používať celoročne, najmä ak máte veľmi suchú pleť. No je to ideálny krém na chladné ročné obdobie. Vhodný ako podklad pod make-up.

Účinky: Tento denný krém viditeľne omladí a spevní vašu pleť, a zároveň poskytne veľmi suchej pleti, všetko, čo pošas dňa potrebuje: premastenie, hydratáciu a ochranu. Vďaka ochrannému faktoru 15, poskytuje aj celodennú ochranu pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Krém zabraňuje strate vlhkosti z pleti, preto je ideálny aj na používanie v klimatizovaných priestoroch a pre zákazníčky, ktoré majú problém s vysúšaním pleti.

Monica Belluci sa stala tvárou kolekcie ROYAL VELVET.
Komplexné riešenie pre suchú a zrelú pleť.


Po 8 rokoch výskumu a vývoja kvetu kosatca, naši vedci odhalili tajomstvo mlado vyzerajúcej, hladšej a pevnejšej pleti.
Spojili unikátny KVET KOSATCA so VZÁCNYMI MINERÁLMI.
Tak vznikol exkluzívnehy komplex Black Iris Infusion, ktorý sa stal hlavnou účinnou zložkou novej generácie Royal Velvet.

  • Sada pleťovej kozmetiky Royal Velvet

V súčasnosti žiadne komentáre.

Napísať názor

Spevňujúci denný krém Royal Velvet so SPF15

Spevňujúci denný krém Royal Velvet so SPF15

Nový, zdokonalený denný krém je obohatený o komplex Black Iris Infusion™, ktorý je kombináciou vzácnych výťažkov čierneho kosatca a minerálov. Krém so SPF 15 viditeľne omladí a spevní vašu pleť. Vhodný na suchú a zrelú pleť. Hydratuje do hĺbky a nevysušuje. Vhodný ako podklad pod make-up.

Napísať názor