Menu

Prírodná kozmetika Oriflame | Oriflame katalóg

Krása po švédsky

Sme jedineční

V Oriflame sa inšpirujeme prírodou už 40 rokov, od jeho založenia vo Švédsku. Veľkolepá, neporušená krása švédskej prírody sa stala neodmysliteľným puncom našej kozmetiky.

Švédsko je známe mnohými vecami. Zo švédska pochádzajú hviezdy ako napr. Greta Garbo, Ingrid Bergman, Abba, Björn Borg. Inovatívnym prístupom k móde a interiérom sú známe spoločnosti H&M alebo IKEA. Švédsko je známe aj vďaka Alfredovi Nobelovi, zakladateľovi rovnomenných ocenení Nobelových cien, ktorými sú od roku 1895 oceňovaní okrem iného aj géniovia z oblasti vedy.

Švédsko je tiež krajinou prírodného bohatstva, chladného podnebia, polárnej žiary, nádherných scenérií a príjemných, milých ľudí. Sme hrdí na švédske dedičstvo. Švédsko je kúskom každého z nás, každého nášho výrobku.

Byť švédski pre nás znamená predovšetkým:

Byť prírodní: Chránime a milujeme prírodu. Už viac ako 40 rokov nás inšpiruje krása švédskej prírody, rozmanitosť byliniek a rastlín švédskeho pobrežia, lesov a hôr, ktorými obohacujeme naše kvalitné kozmetické produkty.

Byť progresívni: objavujeme stále nové zložky a technológie a hľadáme nové možnosti, ako vám priniesť ovocie prírody bezpečne a eticky. Naši výskumníci z vývojového strediska sú srdcom napredovania výskumu v oblasti vedy.

Byť etickí: sme ohľaduplní k prírode v celom procese vývoja produktu; od zadefinovania zloženia, návrhu obalu až po distribúciu našich výrobkov. Využívame prírodné bohatstvo z obnoviteľných zdrojov bez nežiaducich dopadov na životné prostredie.

Zdroj: sk.oriflame.com