Menu

Oriflame predstavuje: Tím expertov pleťovej kozmetiky

V Oriflame vyvíjame pleťovú kozmetiku už viac ako 45 rokov, a dnes už ponúkame široké portfólio pleťových výrobkov pre potreby každej pleti. Teraz predstavujeme Tím expertov pleťovej kozmetiky Oriflame. Je to skupina medzinárodných expertov z rôznych vedeckých oblastí, ako je výskum, vývoj produktov, vedecké inovácie či biológia pleti.

Ich úlohou je pomôcť nám vyvíjať ešte lepšie produkty a naučiť vás, ako naše produkty fungujú. Poradia vám, ktoré výrobky sú pre vás najvhodnejšie a ako ich treba používať. Všetko pre to, aby vám pomohli splniť si sen o krásnej pleti.

Oriflame predstavuje: Tím expertov pleťovej kozmetiky | Internetový katalóg Oriflame

Holly Grenfell - Technológia

Holly Grenfellová má viac ako 30 rokov skúseností v oblasti kozmetického priemyslu. Je uznávanou vedkyňou v oblasti dermato-kozmetiky a poradca v oblasti bezpečnosti kozmetických produktov.

Alain Mavon - Klinický výskum

Alain Mavon, PhD, je riaditeľom vedeckého inštitútu pre výskum pleti Oriflame. Spolu so svojim tímom vyvíja pokrokové technológie a patentované účinné zložky pre výrobky Oriflame.

Emma Kearney - Mechanizmy pleti

Emma Kearneyová, PhD, Vedúca pracovníčka pre klinické testovanie vo Výskumnom a vývojovom centre Oriflame. Používa najmodernejšie technológie, ktorými skúma účinky pôsobenia účinných zložiek na pleť.

Linda Hölling - Profesionálny tréning

Linda Höllingová, má viac ako 10 rokov skúseností ako poradca v oblasti pleťovej kozmetiky. Vykonáva poradenstvo a profesionálne ošetrenie pleti v značkovej predajni Oriflame v srdci Štokholmu.

Zdroj: http://sk.oriflame.com/