Menu

Všetky výrobky zo sady Royal Velvet

Royal Velvet

Royal Velvet

Viac

Mriežka
Zoznam
 • Upokojujúci tonizačný gél Royal Velvet

  PLEŤOVÁ VODA v gélovitej konzistencii Tonizačný prípravok so zdokonaleným, upokojujúcim zložením, dokonalo pripraví pleť na nanesenie denného/nočného krému. Ideálny na suchú pleť a na suchú/zrelú pleť. Nevysušuje vďaka unikátnej gelovej konzistencii.
  10,00 €-0,00 €10,00 €
  Kúpiť K dispozícií
 • Spevňujúci nočný krém Royal Velvet

  Luxusný, vyživujúci nočný krém s komplexom Black Iris Infusion™. Kombinácia kosatcových výťažkov a minerálov obnovuje pleť a zlepšuje jej spevnenie počas noci. Pre čo najvýraznejší spevňujúci efekt používajte spolu so spevňujúcim denným krémom Royal Velvet. Vhodný na suchú a zrelú pleť. Hydratuje do hĺbky a nevysušuje.
  22,90 €--2,90 €20,00 €
  Kúpiť K dispozícií Znížená cena!
 • Spevňujúci krém na...

  Očný krém Royal Velvet s novým, zdokonaleným zložením na posilnenie a spevnenie očného okolia, redukciu tmavých kruhov a vačkov pod očami. Krém je obohatený o komplex Black Iris Infusion, ktorý je účinnou kombináciou výťažkov čierneho kosatca a minerálov. Pleť bude hladšia, pevnejšia, jemné linky a vrásky redukované.
  3,99 €-4,01 €8,00 €
  Kúpiť K dispozícií Znížená cena!
 • Spevňujúci denný...

  Nový, zdokonalený denný krém je obohatený o komplex Black Iris Infusion™, ktorý je kombináciou vzácnych výťažkov čierneho kosatca a minerálov. Krém so SPF 15 viditeľne omladí a spevní vašu pleť. Vhodný na suchú a zrelú pleť. Hydratuje do hĺbky a nevysušuje. Vhodný ako podklad pod make-up.
  14,99 €-5,01 €20,00 €
  Kúpiť K dispozícií Znížená cena!
 • Spevňujúce pleťové kapsuly Royal Velvet

  Ľahučké, no výnimočne vyživujúce zloženie kapsúl s 5 vzácnymi olejmi a kosatcovým výťažkom zanechá pleť okamžite zamatovo jemnú a hladkú, minimalizuje jemné linky a vrásky.
  25,90 €--1,90 €24,00 €
  Kúpiť K dispozícií Znížená cena!
 • Rozžiarujúci púdrový píling Royal Velvet

  Pleťový píling s drobnými mikročiastočkami, ktorý sa pri kontakte s vodou mení z púdru na jemný, no účinný krémový píling na čistenie a omladenie pleti. Píling je obohatený o výťažok čierneho kosatca, ktorý pleť spevňuje, rozžiaruje a dodáva jej mladistvý vzhľad. Používajte 1-2x týždenne. 40 g
  15,00 €-0,00 €15,00 €
  Kúpiť K dispozícií
 • Liftingové sérum Royal Velvet

  Sérum na okamžitý lifting a spevnenie kontúr pleti s jedinečným komplexom čierneho kosatca Black Iris Infusion. Sérum zlepšuje pružnosť, intenzívne hydratuje a redukuje vrásky. S otočným kefkovým aplikátorom. Použite pred nanesením denného alebo nočného krému. 30 ml
  23,00 €-0,00 €23,00 €
  Kúpiť K dispozícií
 • Čistiace mlieko Royal Velvet

  KRÉMOVÉ ČISTIACE PLEŤOVÉ MLIEKO Šetrné mlieko na čistenie pleti so zdokonaleným, vzdušnejším zložením sa na pleti ľahko rozotiera a účinne odstraňuje nečistoty z pleti. Ideálne na suchú pleť a na suchú/zrelú pleť. Nevysušuje.
  10,00 €-0,00 €10,00 €
  Kúpiť K dispozícií